Skříňky - parááááda

6. červen 2011 | 20.02 | | autor: spooky

Zdravím lidičky!! Nesu (píšu) skvělou novinku!!

Ve škole budeme mít v příštím školním roce (šk. rok 2011/2012) nové sříňky! Budou místo těch rádoby "šaten" ze žlutě natřeného pletiva, o který jsem si roztrhl už 2 dobrý trička :D.
  Jelikož máme z ČJ ředitelku školy, většinou se bavíme/hádáme/přemlouváme jak by asi měly skříňky vypadat. Předběžné info: výška - 190cm + - :), šířka tak akorát :). Prý se nechá jen jedna původní šatna pro ty, kteří si zapomenou klíček nebo se z jakéhokoliv důvodu nedostanou do své skříňky. 
  Ano, skříňky nebudou na ten "točící zámeček" jak mají sejfy. Ke svým sříňkám (kterou každý bude mít do 9. třídy stejnou) si budeme muset za své peníze koupit nějaký zámek a musí u něj být alespoň 2 - 3 klíče. Jeden klíč bude ve škole (kdybychom zapomenuli svůj), druhý budeme mít my a třetí (pokud ho někteří budou mít) si necháme doma.
  Skříňky prý budou stát hooodně peněz (radši nebudu psát kolik, ale vím to :D) a měly by se postavit přes "velké prázdniny". No, sám tomu moc nevěřím.. Ale to, že vůbec skříňky budou, mě těší a zapomenu na to, kdyby se nestihly udělat.

Taak to je asi vše, bližší info pravděpodobně napíšu až bude.. :) Zatím zdárek všichni, mám ještě nějaké povinnosti :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: Skříňky - parááááda konackaelleŽpise.cz 06. 06. 2011 - 21:33
RE(2x): Skříňky - parááááda spooky 07. 06. 2011 - 06:43