Kdo ksakru jsi? 01 - Vzpomínky a nový protivník!

5. červen 2011 | 11.46 | | autor: spooky

Vzpomínky a nový protivník!

Bylo další slunečné odpoledne v Konoze.

A nám dobře známý, střapatý, zlatovlasý mladík jménem Naruto právě snídal svůj ranní ramen. Když ho dojedl, tak Naruta popadla nostalgie, a proto se šel projít.

Navštívil stará a známá místa jako první cvičiště, kde bojoval proti Kakashimu. Došel i k Jezeru konce, kde bojoval proti Sasukemu. A přemýšlel, jak by to asi dopadlo, kdyby víc trénoval, kdyby byl silnější, kdyby byl jenom neprohrál. Nakonec se zašel podívat na místo kde trénoval manipulaci větrné podstaty. Vzpomínal na to, jak tu přesekl list, vodopád a nakonec jak zde vytvořil své ultimátní Jutsu – Fuuton: Rasen Shuriken.

Naruto tam jen tak stál a začal si představovat jak to všechno mohlo být, když v tu chvíli se před ním zjevila záhadná osoba. Která ihned promluvila otázkou.
"Ty jsi Uzumaki Naruto!?"
"Ano!" Odpověděl. A hned ho napadlo.
"Sasuke!? Jsi to ty!?"
"Pak tě tedy vyzývám na souboj!" Řekl tajemný, ne o moc starší kluk, než Naruto a zaujal bojový postoj.
"Máš možnost prvního útoku, Naruto!"
"Huh? To není Sasuke!" Povzdychl jsi Naruto a hned se zeptal.
"Kdo ksakru jsi!?"
"Na tom nezáleží, ale pokud nebudeš útočit, tak já ano!"
Ten tajemný kluk udělal několik pečetí rukou a zvolal.
"Katon: Housenka no Jutsu!"
Naruto se jen tak tak vyhnul a v okamžení jsi pomyslel.
"Páni, taková rychlost útoku! Neuvěřitelné! Tu sem naposled viděl u Sasukeho. Ten si se mnou jenom nehraje! Takže to budu muset taky brát vážně!"

Pousmál se a křikl.
"Kage Bushin no Jutsu!"
Kage Bushin začal tvarovat čakru do podoby koule. Za chvíli řekl "hotovo" a vypařil se. Naruto se rozběhl proti neznámému protivníkovi. A křičel přitom "RASEN...!" Neznámý kluk se jen pousmál, mávl rukou a v tu chvíli se Narutův Rasengan rozplynul ve větru. Kluk se otočil a z otočky Naruta vší silou nakopl do hrudi. Naruto vyprskl krev a s bolestí byl odmrštěn pryč od svého soupeře.

Po chvíli se Naruto opět zvedl, ale pořád myslel na jediné.
"Jak to jenom dokázal!? Zastavil můj Rasengan jen mávnutím ruky! To je neuvěřitelné! Jak!?"
"Chmm, myslel jsem, že jsi silnější Uzumaki Naruto. Ale tohle bylo více než žalostné. Copak ani neumíš využít tu sílu!? Sílu Kyuubiho!" Zavolal tajemný kluk.
"Ksakru! Jak asi na něj!? A odkud mě vlastně zná!? Počkat! Sice nevím co je zač a jak dlouho to já vydržím, ale aspoň se o to pokusím! Protože dokud... dokud se nestanu Hokagem, tak neprohraju! Dattebayo!"

Zdroj: http://monkey069.blog.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře