Kdo ksakru jsi? 03 - Silnější než Bijuu!

5. červen 2011 | 12.12 | | autor: spooky

Silnější než Bijuu!

"Ten pták!? Nejenom, že na mě působí jeho horko. Ten Fénix částečně vysává mou čakru. I proto jsem zřejmě teď tak slabý!" Přemýšlel Naruto.
Ale na to už bylo příliš pozdě. Na všechno bylo už příliš pozdě!
"Promiň. Promiň Sakura-chan. Promiň, že jsem nesplnil svůj životní slib. Že jsem nepřivedl Sasukeho zpět. Zpět domů. Promiň mi to. Promiň!" Říkal Naruto a přitom se mu v očích nahromadily slzy, které náhle začali proudem stékat po jeho tváři a dopadat na zem.

Fénix se nezastavitelně řítil směrem k Narutovi.
V poslední chvíli se stala věc, kterou ani sám Naruto nečekal!
"Ty jeden slabochu!" Ozval se cizí hlas a v ten okamžik se pečeť Yondaime Hokageho prolomila a Kyuubi zcela pohltil Naruta.
"Abych zase všechno udělal já! Ale tentokrát! Tentokrát už takhle zůstanu navždy! Už nikdy se nenechám znovu zahnat zpět do klece! Znovu ne!" Říkal Kyuubi a Narutova kůže se sloupala a dostával podobu menšího Kyuubi se čtyřmi ocasy.

Kyuubi zrušil protivníkovo Jutsu velkým návalem čakry.
"AGH!? Kyuubi!? Vypadá to,že pověsti nelhaly ani o Kyuubiho síle ani o jeho moci." Pomyslel jsi protivník a zahlásil.
"Přišel jsem tě už navždy porazit! A získat tvou sílu! Kyuubi! To je můj úkol!"
"Jak jsi vůbec dovoluješ se mnou takhle mluvit!? Aspoň by ses mohl představit! Ty jeden skrčku!"
"Skrčku!? Jen počkej ty liško!" Opakoval si v duchu.
"Chmm! Mé jméno již není důležité! Ale nyní my říkají REKUMO!" Pronesl a přivřel zlověstně oči.
"Ty!? Už jsem o tobě kdysi slyšel. Ne to jsi nemohl být ty! Jsi na to příliš mladý! Musel to být nějaký tvůj předek!" Pomyslel jsi Kyuubi. Přesto na sobě nedal nic znát.
Ale to už se začal objevovat a formovat pátý ocas.

"Nemůžu už dále čekat, musím hned jednat! Dřív než se objeví ještě další ocas!" Pomyslel jsi Rekumo a vyvolal další Jutsu.
"Dai Kamaitachi no Jutsu" Zaznělo a před liškou se objevilo obrovské tornádo.
"Jen tohle na mně stačit nebude! Hlupáku!" Křikla samolibě liška.
"A jedem dál! Kujaku Myouhou: Kemono! Tuhle Bestii jen tak nezastavíš!"
Kyuubi se sice trochu rozcuchal, přesto silným úderem obrovské tornádo zničil. Bohužel jsi nevšiml, že Rekumo použil další Jutsu. Bestii, která Kyuubimu zasadila velice silnou a hlubokou ránu.

"Chmm.

Skvěle! Vědel jsem, že tě jedno tornádo nezastaví! Proto jsem hned použil tuhle Bestii. I přesto jak je malá je velice rychlá a silná!" Informoval Rekumo s úsměvem na tváři Kyuubiho.
"Ty jeden! Podcenil jsem tě! Ale to už se nestane! Roztrhám tě na kusy!" Procedil Kyuubi mezi zuby a soustředil se na zhojení své rány.
"Ne tak rychle Kyuubi! Běž Bestie!" Křikl a udělal ještě několik pečetí.

Bestie se rozběhla proti Kyuubimu. Když Rekumo dokončil svou další sérii pečetí, změnila Bestie barvu. Dostala sytě černou temnou barvu. Kyuubi jen mávl tlapou a zaplácnul Bestii vší silou do země. Aspoň jsi to myslel. Ale to se mýlil. Bestie se objevila přímo za Kyuubim a zasadila mu další drtivou ránu.
"GRRR! Tak ona nezměnila jen barvu vypadá to, že jí předal i informace, zvýšil její sílu a ještě taky rychlost." Kalkuloval rychle Kyuubi.

"Tak je čas to ukončit musím do toho dát velké množství své zbylé čakry." Řekl Rekumo a v ten okamžik se objevil na teď již černé Bestii.
"Naruto v tomhle vyniká, tak doufám, že nebudu o moc horší! Ostatně jsem to od něj okopíroval, když jsem ho kdysi dávno pozoroval a připravoval se na dnešní souboj. Mimochodem je to vylepšená verze! Tajuu Kage Bushin no Jutsu Symbióza!"

Rekumo byl sice jen jeden, ale černých Bestií se kolem Kyuubi nashromáždilo opravdu hodně.
"AGH!? To jsou Kage Bushin!? Bestie!?" Hleděl Kyuubi nyní už s údivem.
"Útok!" Zavelel Rekumo a všechny černé Bestie vyrazili k útoku.
Rekumo nechal černé Bestie útočit dále a dále. Kyuubimu se sice podařilo zhruba polovinu Bestií zničit, ale byl několikrát zasažen velice vážně a nespočetněkrát povrchově.

Kyuubi poklesl pod tíhou svých zranění. Ještě vypustil spoustu své zbylé čakry, aby se postaral o černé Bestie v nejbližším okolí.
"Vypadá to, že nejsilnější ze všech Biju má problém! Je poražen!" A jak to dořekl, tak se pousmál. A spokojeně, silně raněného, poraženého Kyuubiho pozoroval.


Zdroj: http://monkey069.blog.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře