Kdo ksakru jsi? 04 - Tvrdohlavý jako vždy!

5. červen 2011 | 12.26 | | autor: spooky

Tvrdohlavý jako vždy!

Kyuubi poklesl pod tíhou svých zranění. Ještě vypustil spoustu své zbylé čakry, aby se postaral o černé Bestie v nejbližším okolí.
"Vypadá to, že nejsilnější ze všech Biju má problém! Je poražen!" A jak to dořekl, tak se pousmál. A spokojeně, silně raněného, poraženého Kyuubiho pozoroval.
Kyuubi byl teď velice oslaben a téměř se nemohl hýbat.

"Teď! Teď mám šanci! Dokud je Kyuubi takhle slabý! Takhle nemůžu skončit! Ne! Ne dokud se nestanu Hokage! A ty hloupá liško, okamžitě zalez zpátky do své klece!" Rozkřikl se Naruto. A po dlouhém, předlouhém vnitřním boji Naruto dokázal potlačit vyčerpanou a oslabenou lišku zpět do své klece, na níž se vytvořila úplně nová, Narutova a pravděpodobně ještě silnější pečeť, než byla ta Yondaime Hokageho. Byla to dokončená verze. Dědictví, co mu zanechal Jiraiya. Poslední vzpomínka na něj.

"Tak to by bylo!" Pronesl Naruto, po tom co do sebe znovu zapečetil Kyuubiho.
A téměř ihned po dokončení pečetění klesl vyčepáním na koleno.
Mezitím byl Rekumo donucen zrušit svých pár zbylých Bestií, protože už kvůli spotřebě čakry bylo toto Jutsu neudržitelné.

"Co to bylo za pečetící techniku!? No to je stejně jedno. Teď už ho musím konečně zabít!"
Rekumo byl sice velmi unavený, ale nedal na sobě téměř nic znát.

"To snad ne! Ten kluk se snad nikdy neunaví!" Postěžoval jsi v duchu trochu Naruto.
"Ale! Ale! Copak už jsi unavený!?" Provokoval ho ještě Rekumo.
Naruto se aspoň pokusil o Tajuu Kage Bushin no Jutsu, ale vytvořil jich jen 10.
"Sakra jsem ještě moc slabý! No nic teď to nemůžu vzdát!" Řekl a znovu se rozběhl na Rekuma.
"On je pořád odhodlán to nevzdat!? Jak pošetilé! Chudák!" Pomyslel jsi a hleděl na běžícího Naruta.
"Já tě dostanu!" Křičel Naruto a útočil na Rekuma jak jen mohl.
Naruto byl velmi vyčerpaný a na jeho rychlosti útoku to bylo znát. Rekumo mu v klidu u hýbal dokud neviděl svou velkou šanci. Několika silnými údery vyřídil všechny Kage Bushin a chytil Naruta pod krkem.
"Skončils! Teď již definitivně!" A zmáčkl mu krk
Naruto jen zasípal. Rekumo ho pustil a Naruto dopadl ztěžka na zem.

Po chvíli se Naruto začal znovu stavět na nohy, ale dostal se jen do kleku.

Neměl už totiž sílu vstát. Mezitím ho Rekumo sledoval.
"Dokázal bych to taky!? Dokázal bych taky tak dlouho vzdorovat!? Byl bych taky tak odhodlaný!?" Napadlo Rekuma, ale tuhle myšlenku rychle zahnal.
"Ty!"
"Co!? Co chceš!?"
"Jsi jen další na seznamu!"
"AGH!? Další na seznamu!?" Opakoval po něm.

"Ano!" Řekl a odkašlal při tom krev.
"Nikdy mě nikdo neuznával, ale i přesto! Ne! Právě proto jsem se chtěl a pořád ještě chci. Stát nejlepším Hokage, jaký kdy byl! Myslel jsem, že až se jím stanu, tak jsi budu moct vynutit uznání ostatních!" Klesla mu hlava.
"Byla to chyba! Sice ještě nejsem Hokage, ale obyvatelé mé vesnice mě už uznávají! A není to jen má vesnice kdo za mnou stojí! Svou tvrdohlavou povahou, jsem získal uznání a přízeň i dalších lidí z jiných vesnic a jiných zemí! To, že ve mně věří, my vždy dodá sílu. Sílu jít stále vpřed a nikdy se už neohlížet zpět. Získal jsem přátele a nehodlám je opustit! Ne takhle snadno! To je má cesta ninji. To je mé nindo, můj ninjí způsob!" Vykřikl nakonec.

"CO!? Tak tohle je skutečný Uzumaki Naruto!? Proč ho mám vlastně zabít!? Vždyť já ho vlastně ani nechci zabít! Co mám teď dělat!? Ale...ale dal jsem přece slib! Slib, že se o něj postarám. Já...já.....já ho nemůžu zabít! Prostě nemůžu!" Hnulo se v Rekumovi svědomí.
"CO!? Co to meleš! My ho musíme zabít! Teď je to on nebo my! Tak dělej! Dělej už to ukonči! Ukonči to! Ukonči to!" Opakovalo se mu v hlavě a Rekumo nyní znovu dostal sebejistý a vražedný výraz.

"Už je pozdě Uzumaki Naruto. Tady končí tvá cesta ninji! Je konec." Řekl s ledovým klidem. Dal jednu ruku za záda. Zašrachtil a vytáhl svou speciální kunai. Napřáhl se a ...


Zdroj: http://monkey069.blog.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře