Kdo ksakru jsi? 05 - Souboj je u konce!

5. červen 2011 | 12.33 | | autor: spooky

Souboj je u konce!

"Už je pozdě Uzumaki Naruto. Tady končí tvá cesta ninji! Je konec." Řekl s ledovým klidem. Dal jednu ruku za záda. Zašrachtil a vytáhl svou speciální kunai. Napřáhl se a ...
A vší silou zabodl kunai do Narutova srdce.

"GRR! Jsi jen další." Zasípal z posledních sil.
"Už zas!? Proč to jen opakuje!? Další z nich!? Další ze seznamu!?" Problesklo Rekumovi v hlavě. Zaviklal rychle zabodnutým kunaiem aby už Naruta konečně utišil.

"Ááá! Jsi jen další! Další ze seznamu! Další co mě podcenil!" Pronesl nyní již s obrovským klidem v očích.
"Podcenil!?" Opakoval.
Ale to už se zrušila Narutova prozatím poslední technika. Kage Bushin. A Naruto použil ten samý chvat, jako kdysi proti Nejimu. Přesně ve chvíli, kdy se Kage Bushin zrušil, pravý Naruto vyletěl ze země. A svým pravým hákem praštil a odmrštil svého protivníka daleko od sebe.

"Co!? Jak!? Kdy!? To není možné!" Nestačil se divit Rekumo, když se konečně sebral ze země.
"Tehdy. Tehdy, když jsem byl tak slabý. Věděl jsem, že bys mě lehce porazil, a proto jsem se schoval pod zem. Tam jsem pak čekal na svou příležitost. Všechnu čakru jsem potom soustředil na svůj poslední Kage Bushin, aby jsem tě zmátl! A to se podařilo. Dokázal jsem tě oklamat a pod zemí jsem si taky mezitím stihl odpočinout." Vysvětloval Naruto. A Rekumo na něj jen nechápavě koukal.

"Chmm. To od tebe bylo opravdu chytré!" Pochválil ho Rekumo s hřejivím pocitem a širokým úsměvem na tváři, protože potkal konečně důstojného soupeře. I když o tom ze začátku pochyboval.
"Jak se ostatně dalo čekat od syna Yondaime Hokageho." Přidal, ale už v duchu.
Najednou Rekumo vykašlal krev.

"Co!? Je to krev!? Konečně nějaká známka slabosti." Oddychl jsi trochu Naruto.
"Chmm. Zajímavé! Opravdu zajímavé! Jsi jeden z mála co to dokázal!"
"Dokázal!? Co!?"
"Dokázal jsi mi způsobit vážné zranění! To se nikomu už dlouho nepodařilo!"

"Tak to tedy zkusím ještě jednou! Tajuu Kage Bushin no Jutsu!"
"Už zase!" Povzdychl jsi

"Tentokrát je to jiné! Cítím to! Věř mi!" Promluvil kdosi v Rekumově nitru.


"Máš pravdu! Teď je to jiné!" Odpověděl hlasu v podvědomí.
"Teď už tenhle souboj musí konečně skončit." Dokončil myšlenku v duchu.

Souboj nadále probíhal jen s pomocí taijutsu. Rekumovi se podařilo zrušit spoustu Narutovích Kage Bushin, ale jemu jich zbylo stále ještě dost. Rekumo byl nyní již tak zaneprázdněn klony, že jsi ani nevšiml, že pravý Naruto stojí úplně mimo a znovu skouší stejné Jutsu.
"Tohle je konec. Já se nenechám porazit!" Rozkřikl se Naruto a opět vyběhl proti svému soupeři.
"Fuuton: Rasen Shuriken!" Zaznělo jen ve větru.
Vítr náhle utichl. A to přesně ve chvíli, kdy Narutovo Jutsu uspělo.
Do dálky se rozlehl hlasitý výbuch. Narutovy Klony se zrušily. Zvedl se obrovský oblak prachu.

Když se prach konečně znovu usadil. Stál Naruto ve velkém kráteru a hleděl dolů na svého poraženého soupeře. Jenž tam pomalu umíral.
"Jsi opravdu silný Uzumaki Naruto. Proto jsi zasloužíš znát alespoň část celé pravdy." Vysoukal ze sebe po chvíli oddychování Rekumo.
"AGH!? Co!? Jakou pravdu!?" Zeptal se rychle Naruto, ale ihned na to zmlkl, aby jeho raněný protivník mohl dále mluvit, protože věděl, že mu už moc času nezbývá.
"Zaměřila se na tebe jedna skupina ninjů. Jsou poměrně silní, zkušení a hlavně nebezpeční! Jejich velitel a chlebodárce je jeden tajemný muž, který jsi nechává říkat SBĚRATEL. Já jsem se s ním sice nikdy nesetkal, ale prý je ohromně silný." Dokončil větu a vykašlal několikrát po sobě krev.

Po chvíli zase pokračoval ve svém výkladu.
"Ta skupina ninjů pomáhá Sběrateli v tom, že vždy sežene přesně to co jsi Sběratel usmyslí. Nyní jsi usmyslel, že chce mít ve vitríně vystavené mrtvoly Legendárního Týmu 7 z Konohy. Přesněji řečeno, jeho rozkaz zněl přinést mrtvoly Yamata, Saie, Hatake Kakashiho, Uzumaki Naruta, Haruno Sakury a Uchiha Sasukeho." Dokončil své vyprávění Rekumo.

"Sasuke!?" Zopakoval po něm.
Najednou sebou Rekumo podivně škubl a zavřeli se mu oči. Naruto myslel, že už je mrtvý, ale on najednou zase oči otevřel. Znovu se nadechl a začal opět mluvit.
"Naruto! Dej na sebe pozor! Oni jsou skutečně nebezpeční. I když jestli tě budou chtít zabít, tak to budou mít velice těžké. Jsi skutečně velmi silný soupeř. A já jsem opravdu rád, že jsi to zrovna ty kdo mě dnes zabil. Nyní jsem už svobodný! Děkuji ti! Uzumaki Naruto!" Dokončil větu a v ten okamžik, kdy naposledy vydechl. Umřel.
Nyní nad ním Naruto ještě chvíli klečel, ale pak se zvedl. Dal si mrtvolu soupeře přes rameno a vracel se zpět do své vesnice.


Zdroj: http://monkey069.blog.cz/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře